Села Косівського району

Розташований Косівський район у східній частині Івано-Франківської області і межує з Верховинським, Надвірнянським, Коломийським, Снятинським районами Івано-Франківщини і Путильським районами Чернівеччини. Утворений у 1939 році. Площа району 986 км2, населення близько 90 тисяч чоловік, що становить 6,5% від кількості мешканців Івано-Франківщини. Адміністративний і культурний центр району — місто Косів.

Косівщина — один з наймальовничіших куточків Гуцульщини. Своєрідність цього краю, краса його природних ландшафтів, багатий тваринний і рослинний світ, кліматичні умови, унікальна скарбниця природних екосистем, де збереглися рідкісні, реліктові види флори і фауни і, як ніде в Україні, народні звичаї, традиційна побутова культура, народні ремела та невичерпні багатства фольклору в усі часи проваблювали і приваблюють нині до себе численних туристів не лише з України, а й багатьох зарубіжних країн світу.

Телефонний код Косівського району — 03478

Коротка довідка, контактні адреси та телефони підприємств, установ, організацій та мешканців населених пунктів Косівського району.

Населені пункти Косівщини

Косівщина, Косівський район

Косів: довідник
3