Підприємства, установи і організації

НазваКерівникТелефон
Відділ освіти РДА Козьменчук Володимир Ярославович 2-47-84, 2-47-91, 2-19-71
Відділ туризму і культури РДА Біланюк Дмитро Федорович 2-14-63, 2-13-22
Управління праці та соціального захисту населення РДА Мамчук Володимир Ілліч 2-10-14, 2-15-79
Управління Пенсійного фонду України Рибенчук Марія Миколаївна 2-49-39, 2-46-56
Районний територіальний центр по обслуговуванню одиноких, перестарілихгромадян управління праці та соціального захисту населення РДА Радиш Юрій Петрович 2-11-44, 2-26-00
Охорона праці Галамасюк Василь Федорович 2-13-87
Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пітеляк Марія Василівна 2-22-98
Фінансове управління РДА Мицкан Ольга Степанівна 2-13-93, 2-11-91
Управління агропромислового розвитку РДА Івасюк Іван Федорович 2-46-90, 2-13-73
Контрольно-ревізійний відділ в Косівському районі Сербалюк Пилип Пилипович 2-48-43, 2-19-66
Управління Державного казначейства в Косівському районі Корольчук Любов Дмитрівна 2-48-15, 2-48-07
Управління статистики в районі Костюк Ігор Васильович 2-47-95, 2-11-98, 2-10-31
Державна податкова інспекція в Косівському районі Мельниченко Оксана Михайлівна 2-01-00, 2-26-25
Районний центр зайнятості Цимбалюк Василь Дмитрович 2-48-81
Районний відділ управління Міністерства внутрішніх справ Заплітний Віктор Петрович 2-49-25, 2-14-95
Державна автоінспекція Пастернак Ігор Романович 4-96-40
МРЕВ Лаюк Володимир Іванович 2-20-54
Косівська районна прокуратура Кричун Василь Васильович 2-48-61, 2-11-03
Косівський міжрайонний відділ служби безпеки України Ясінчук Олександр Людвігович 2-22-95, 2-01-10
Косівський районний суд Бельмега Мирослав Васильович 2-45-46, 2-47-45
Управління юстиції в Косівському районі Філіпович Роман Іванович 2-45-64
Виконавча служба Ільків Юрій Ярославович 2-48-86
Управління Держкомзему в Косівському районі Баранюк Роман Танасійович 2-47-90, 2-46-97, 2-47-47
Кадастрова служба Стеф’юк Ольга Володимирівна 2-47-13
Екологія Цуркан Василь Михайлович 2-22-30
Національний парк «Гуцульщина» Пророчук Василь Васильович 4-95-69,4-96-51, 4-95-68
Держлісгосп Фальбійчук Юрій Юрійович 3-66-44, 3-66-48
РП «Райагроліс» Никифорак Дмитро Васильович 2-85-54
Начальник РВ ГУ МНС України в області Горук Василь Андрійович 2-16-87, 2-46-22
Пошта і зв’язок Крутофіст Марія Василівна 2-47-88, 2-13-83
Управління експлуатації газового господарства в районі Фейчук Віталій Васильович 2-14-02, 2-48-22
Філія «Косівський РЕМ» Боднарук Валерій Яремович 2-12-23, 2-37-25
Цех № 14 Соколюк Світлана Степанівна 2-49-45, 2-47-92
Районна санітарно-епідеміологічна станція Узюмов Анатолій Леонтійович 2-14-83, 2-25-54
Косівська центральна районна лікарня Фазан Іван Васильович 2-22-79, 2-16-21
Яблунівська районналікарня Гнатищак Ігор Михайлович 3-61-72
Кутська міськалікарня Грабовецький Ігор Ярославович 4-53-79
Районний фтизіопульмонологічний диспансер Сем’янів Олександр Іванович 2-24-04, 2-48-76
Районне Товариство Червоного Хреста Кабин Микола Миколайович 2-19-48
Районна служба ветеринарної медицини Щур Іван Григорович 4-96-29, 4-93-19
Сектор містобудування і архітектури РДА Дворник Володимир Романович 2-15-67
ТзОВ «ВБК» Будзуляк Василь Петрович 2-25-87
ПМК-4 Пошиванюк Петро Миколайович 4-95-13
Промінь Юрчишин Богдан Васильович 2-23-60
Райагробуд Марчук Богдан Васильович 2-38-45
Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Склепович Василь Михайлович 2-14-89
Філія «Косовський райавтодор» Тонієвич Дмитро Васильович 4-96-52
Водосервіс Скавуляк Василина Дем’янівна 2-24-83
Житлово-комунальне об’єднання   2-12-95
Побут Черчук Ганна Миколаївна 2-48-54
АПБ «Приватбанк» Крицкалюк Ярослав Юрійович 2-10-89, 2-22-90
Ощадбанк Сабадах Ганна Миколаївна 2-47-69, 2-22-94
Банк «Аваль» Кабалій Олександр В’ячеславович 2-46-53
Банк «Прикарпаття» Цанцала Тетяна Валентинівна 2-48-89, 2-46-53
Кредитна спілка «Косівська» Довгун Оксана Миколаївна 2-49-36, 2-03021
АТ «Скіф-Авто» Волощук Володимир Йосипович 2-10-37, 2-11-43
Автостанція Гапєєв Володимир Олексійович 2-12-67
Редакція часопису «Гуцульськийкрай» Безпалова Лідія Романівна 2-13-56, 2-13-58
Косівсько-Верховинський об’єднаний районний військовий комісаріат в.о. Постольний Юрій Григорович 2-12-38,2-14-33
Тов. сприяння обороні України Франчук Володимир Дмитрович 2-47-86
Відділення ВДФСС Глібчук Богдан Ярославович 2-19-90, 2-48-77
Верховинська ВДФСС Нагнибедюк Юрій Юрійович 2-49-23
Оранта Ільчук Василь Васильович 2-47-94, 2-11-78
Косівський Інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ Мартинюк Святослав Леонтійович 2-12-60,2-11-53
Школа мистецтв Даниляк Тетяна Теодорівна 2-14-54, 2-21-59
Центр дитячої творчості Соколюк Мирослав Васильович 2-22-70
Художньо-виробничий комбінат Кочержук Іван Степанович 2-12-52, 2-11-29
Косівське споживче товариство Данильців Володимир Миколайович 2-16-53
Пожежна страх. компанія Рибарук Василь Олексійович 2-48-64
БТІ Бойчук Іванослав Дмитрович 2-47-76
Паспортний стіл Рибенчук Михайло Іванович 2-14-47, 2-02-24
РАЦС Малик Ніна Василівна 2-22-48
Служба у справах дітей РДА Буратинська Олена Ярославівна 2-45-69, 2-45-22
Косів: довідник
5.17